Хоптян і “конвертик”. За матеріалами “За Збручем”

Валентин Хоптян успішно поклав квіти до меморіалу у парку Слави разом з челяддю та встиг покинути територію до початку бійки. Чиновники нечасто з’являються на люди всім складом, тому в такі моменти можна добре роздивитися хто з ким і проти кого.

Честь носити квіткову корзинку разом з головою ОДА випала Петру Гочу. Цікаво, що Юрія Желіховського відправили у наступний ряд, хоча формально саме він є першим заступником.

Зважаючи на те, як наші посадовці люблять візантійщину, з такої розстановки шеренг можна розбити всілякі висновки. Наприклад про те, хто від імені намісника Януковича вирішуватиме всі виборчі питання в області, а хто сидітиме на нудних нарадах з урочистим виразом обличчя.

Сам Хоптян прийшов на мітинг із загадковим папірцем (див. фото). Та це була не шпаргалка з виступом, бо чиновник декламував його на пам’ять, а конверт. Голова ОДА вертів і м’яв той конвертик в руках під час всієї урочистої частини та так з ним і пішов. Що було у пакунку залишається загадкою. Можливо там містився план-схема відступу до нового джипа у випадку передчасного нападу “свободівців”? Валентин Хоптян не місцевий і міг заблукати в кущах парку.

 за матеріалами “За збручем”